Witajcie !
Dzisiaj postanowiłam zacząć nową przygodę w moim życiu. Mam nadzieję, że będzie ciekawa i pochłonie mnie do reszty.
Każdy z Nas ma jakieś swoja marzenia i ja także. Zawsze chciałam prowadzić bloga. Zbierałam się długo, wiele razy chciałam zacząć, ale zawsze czegoś brakowało, żeby postawić kropkę nad i. Teraz się to zmienia :)
Kiedy myślałam o czym chciałabym pisać, czym chciałabym się z Wami podzielić, no cóż nie wpadałam na nic odkrywczego. Chciałabym, aby ten blog był o wszystkim. Ma być lifestylowo, same przyjemności, nic stresującego, zero obowiązków. Totalny luz ;)
Jest to moj pierwszy wpis i pierwszy dzień w blogowym świecie, więc jeśli to czytacie, to na razie proszę, wybaczcie wszystko błędy. To moje początki, będzie lepiej... (mam nadzieję ! :)
Krótko o mnie:
Dla Was będę Kolorowa J :) Jestem zwykłą nastolatką i uczę się w liceum. Interesuję się tak wieloma rzeczami, że pewnie i tak byście tego nie przeczytały/li. Na pewno poznacie mnie i moje zainteresowania jeśli będziecie dalej ze mną. Będę się z Wami dzielić wszystkim co mnie otacza, co lubię, ale także jestem otwarta na wszystkie pomysły.
Zachęcam Was do wysyłania maili. Możecie pisać o wszystkim, z pewnością odpiszę ;)
kolorowo.lifestylowo@gmail.com
A skoro zaczynamy i ma być o mnie, to u mnie... miły Andrzejkowy wieczór ze Stevem Carellem. I tu moja pierwsza miłość, uwielbiam filmy ze Stevem ♥
A co u Was? ;)
Jeśli jesteście tu i czytacie, zostawcie komentarz to wiele dla mnie znaczy ! :)
Trzymajcie kciuki i do następnego ! :)
